top of page
PLAN_09_REV3 - Frame 544.png

Animasyon Video Çözümleri

PLAN_11 - Frame 112.png

Animasyon videoların ihtiyaç olarak görülmeye başlamasıyla birlikte kısa sürede ve düşük maliyetle yapılabilecek paket çözümler üretilmeye başlandı. 

Hazır karakterler, hazır background ve grafiklerle animasyon şablonları hazırlanarak satışa çıktı. Biraz grafik ve program bilgisi olan pek çok kullanıcı bu şablonları müşterilerinin isteklerine göre düzenleyip basit montajlı videoları pazarlayarak ucuz alternatif pazar oluşturdular.

Hazır Paket Uygulayıcıları:

Özel animasyon programlarında satın aldıkları hazır animasyon paketleriyle kişiye özel değişiklikleri yaparak videolar yapanlar çok ucuz bir pazar oluşturdular. Bu firma ya da kişilerden istediğinize en yakın videoyu yaptırarak video sahibi olabiliyorsunuz. Burada en büyük sorun şablonda sizin istediğinizi karşılayacak çizim ve animasyonlar yoksa uygulayıcının bir şekilde eksikleri tamamlaması gerekebilir. İşte sıkıntılar burada başlıyor. Çünkü uygulayıcı bir animatör değilse kullandığı hazır paket tarzına uygun eklemeleri kendisi yapmak zorunda. Ve ortaya çıkan sonuç çok başarılı olamıyor.

PLAN_008 - Frame 33.png

Hazır Web Animasyon Uygulamaları:

Bazı paket animasyonlar, kullanıcılar tarafından çok basit ara yüzle düzenlenmesini sağlayan uygulamalardır.

İşinizi anlatacak görselleri, grafik ve yazıları düzenleyerek kendi videonuzu kendiniz yapabilirsiniz.  Çok basit görünse de sorun animasyon tekniklerine ve reklamcılık deneyimine ne kadar hakim olduğunuzdur. 

PLAN_02 - Frame 59.png

İhtiyaçları belirli ölçüde karşılayan bu çözümler birbirinin kopyası gibi binlerce animasyon videonun ortaya çıkmasını sağladı. 

Sosyal medyada yayınlanan bu içerikler bir süre sonra görsel ve işitsel benzerlikleriyle  izlenme oranlarının her video için düşmesine neden oldular. 

Bu animasyon video kirliliği içinde öne çıkmanın yolu: ÖZGÜN ANİMASYON

Özgün Animasyon Nedir?

Özgün animasyon videolar belirli bir kurum ya da kişi için tasarlanmış, hazır şablon ya da çizimler kullanılmadan tamamen müşteriye özel çizilmiş videolardır.

Animasyon video ihtiyacınız var. Nerede ve nasıl yaptıracağınızı bilmiyorsunuz. Çünkü sizin işiniz değil ve bir uzmandan bu hizmeti almanız gerekiyor.

Öncelikle sizin ihtiyacınızı doğru belirleyecek, senaryosundan animasyon tarzına kadar tüm süreci doğru yönetecek, reklam ve tanıtım konusuna hakim bir uzmanla çalışmalısınız.

Hedef kitlenize en doğru ve güzel videolarla ulaşmak, birbirinin kopyası gibi üretilmiş çalışmalardan ayrışarak öne çıkmak için gerekli şey özgün videolardır.

Özgün video ve içerikler sizin için sıfırdan planlanır, çizilir ve montajlanır. Bu sayede videolarınız benzersiz olabilir.

HAKEM - Frame 91.png

Size ve işinize özel hazırlanmış doğru bir video her zaman kazandırır. Hedef kitlenize istediğiniz mesajları eğlenceli ve dikkat çeken bir şekilde verdiğinizde başarılı olmak çok daha kolaydır. 

Biz uzun yıllar animasyon reklam konusunda profesyonel hizmet vermiş bir şirket olarak her aşamada ihtiyaçlarınıza çözüm ve destek sağlıyoruz. Animasyon ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin. İşiniz için en doğru yatırımı bizimle birlikte yapın.

KOYUNLAR_BG1.png
bottom of page